Monster Rehab Lemon 500ml [DE]
Kód: 441



Detailní popis produktu
Monster Rehab Tea + Lemon 500 ml
Název potraviny
Energetický nápoj s citronovou šťávou a čajovým extraktem. Hypotonický neperlivý nápoj s kofeinem, taurinem, L-karnitinem, vitaminy skupiny B a sladidly.
Složení
Voda, citronová šťáva z koncentrátu (5 %), glukózový sirup, taurin (0,4 %), regulátory kyselosti (citráty sodné, fosforečnany draselné, mléčnan vápenatý), kyselina citronová, mléčnan hořečnatý, čajový extrakt (0,1 %), aromata, extrakt z kořene ženšenu pravého (0,08 %), kofein (0,03 %), konzervant (kyselina sorbová), sladidla (sukralóza, acesulfam K), vitaminy (niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, vitamin B12), koncentrovaná kokosová voda, sůl, ovocné šťávy z koncentrátů (acai, goji, mangostan), L-karnitin-L-tartrát (0,002 %), glukuronolakton, extrakt z guarany (0,002 %), inositol.
Alergeny
Neobsahuje povinně sledované alergeny dle EU. Obsahuje kofein.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 44 kJ / 10 kcal |
| Tuky | zanedbatelné množství |
| Sacharidy | 2,7 g |
| z toho cukry | 2,1 g |
| Sůl | 0,12 g |
Vitaminy a minerální látky na 100 ml
| Niacin | 8,5 mg |
| Kyselina pantothenová | 4,2 mg |
| Vitamin B6 | 0,80 mg |
| Vitamin B12 | 2,5 µg |
| Hořčík | 14,1 mg |
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu (32 mg/100 ml). Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nedoporučuje se kombinovat s alkoholem.
Podmínky skladování
Skladujte v chladu a suchu. Před použitím lehce protřepejte.
Čisté množství
500 ml
Země původu
Německo
Distributor / Dovozce pro ČR
Monster Energy Europe Limited, South Bank House, Barrow Street, Dublin 4, Irsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monster Energy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5056784916018 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
