Barbecue Marshmallow 250g [DE]
Kód: 353



Detailní popis produktu
Mellow Mellow Barbecue Marshmallow 250 g
Název potraviny
Pěnová cukrovinka marshmallow určená k opékání.
Složení
Glukózo-fruktózový sirup, cukr, voda, dextróza, kukuřičný škrob, želatina, aroma.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1423 kJ / 335 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 79,6 g |
| z toho cukry | 67,7 g |
| Bílkoviny | 4,1 g |
| Sůl | 0,03 g |
Podmínky skladování
Skladujte v chladu a suchu.
Návod k použití
Napíchněte marshmallow na přiloženou dřevěnou špejli a opékejte 10 až 20 cm nad žhavými uhlíky nebo plamenem. Otáčejte pomalu. Neopékejte přímo v plameni.
Upozornění
Nebezpečí popálení. Děti by měly výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby a v bezpečné vzdálenosti od ohně.
Obsah balení
Marshmallow a dřevěné špejle pro opékání.
Čisté množství
250 g
Země původu
Vyrobeno v EU.
Distributor / výrobce
tri d’Aix GmbH, Poststraße 43, D-52477 Alsdorf, Německo
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 4014437425905 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
