Capri Sun Sirup Cherry 600ml [DE]
Kód: 352



Detailní popis produktu
Capri-Sun Sirup Cherry + Vitamins 500 ml
Název potraviny
Koncentrovaný sirup s příchutí třešně, s vitamíny, pro přípravu nealkoholického nápoje.
Složení
Cukr, glukózo-fruktózový sirup, voda, třešňová šťáva z koncentrátu (9,2 %), citronová šťáva z koncentrátu (4,9 %), jablečná šťáva z koncentrátu (4,3 %), limetková šťáva z koncentrátu (1,6 %), kyselina: kyselina citronová, přírodní aroma, barvivo (koncentrát z mrkve), vitamíny (niacin, kyselina pantothenová, vitamín B6, thiamin, biotin).
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml připraveného nápoje (ředění 1:9)
| Energetická hodnota | 138 kJ / 32 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 7,9 g |
| z toho cukry | 7,8 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Vitamíny na 100 ml připraveného nápoje
Niacin (vitamín B3): 1,2 mg
Kyselina pantothenová (vitamín B5): 0,45 mg
Vitamín B6: 0,11 mg
Thiamin (vitamín B1): 0,08 mg
Biotin: 3,8 µg
Doporučené ředění
1 díl sirupu + 9 dílů vody (balení vystačí na cca 6 litrů nápoje).
Podmínky skladování
Před použitím protřepejte. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 4 týdnů.
Čisté množství
500 ml
Výrobce
Capri Sun AG, Neugasse 22, CH-6300 Zug, Švýcarsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 4000177031087 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
