Capri Sun Sirup Zero Sugar Fairy Berry 600ml [DE]
Kód: 351



Detailní popis produktu
Capri-Sun Zero Sirup Fairy Berry 500 ml
Název potraviny
Koncentrovaný sirup s příchutí červeného ovoce, se sladidly a vitamíny, pro přípravu nealkoholického nápoje.
Složení
Voda, jablečná šťáva z koncentrátu (18 %), kyselina: kyselina citronová, višňová šťáva z koncentrátu (1,2 %), sladidla (acesulfam K, sukralóza), jahodová šťáva z koncentrátu (0,4 %), malinová šťáva z koncentrátu (0,2 %), šťáva z černého rybízu z koncentrátu (0,2 %), koncentrát z černé mrkve, přírodní aroma, regulátor kyselosti (citráty sodné), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), vitamíny (vitamín B6, thiamin, biotin).
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml připraveného nápoje (ředění 1:9)
| Energetická hodnota | 7 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | <0,5 g |
| z toho cukry | <0,5 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Vitamíny na 100 ml připraveného nápoje
Vitamín B6: 0,11 mg
Thiamin (vitamín B1): 0,08 mg
Biotin: 3,8 µg
Doporučené ředění
1 díl sirupu + 9 dílů vody (balení vystačí na cca 6 litrů nápoje).
Podmínky skladování
Před použitím protřepejte. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 4 týdnů.
Čisté množství
500 ml
Výrobce
Capri Sun AG, Neugasse 22, CH-6300 Zug, Švýcarsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 4000177035283 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
