Capri Sun Sirup Zero Sugar Jungle Drink 600ml [DE]
Kód: 350



Detailní popis produktu
Capri-Sun Zero Sirup Jungle Drink 500 ml
Název potraviny
Koncentrovaný sirup s víceovocnou příchutí, se sladidly, pro přípravu nealkoholického nápoje.
Složení
Voda, jablečná šťáva z koncentrátu (8 %), kyselina: kyselina citronová, pomerančová šťáva z koncentrátu (1 %), ananasová šťáva z koncentrátu (0,5 %), guavová šťáva z koncentrátu (0,3 %), sladidla (sukralóza, acesulfam K), maracujová šťáva z koncentrátu (0,2 %), rostlinné oleje (kokosový, řepkový), přírodní aroma, modifikovaný škrob, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), barvivo: světlicový extrakt.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml připraveného nápoje (ředění 1:9)
| Energetická hodnota | 4,7 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,1 g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Doporučené ředění
1 díl sirupu + 9 dílů vody (balení vystačí na cca 6 litrů nápoje).
Podmínky skladování
Před použitím protřepejte. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 4 týdnů.
Čisté množství
500 ml
Výrobce
Capri Sun AG, Neugasse 22, CH-6300 Zug, Švýcarsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 4000177035177 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
