CiniMinis mini 30g [DE]
Kód: 357



Detailní popis produktu
Nestlé Cini Minis cereálie 30 g
Název potraviny
Extrudované cereálie se skořicí, s vitaminy a minerálními látkami.
Složení
Celozrnná PŠENIČNÁ mouka 36,4 %, rýžová mouka 29,1 %, cukr, slunečnicový olej, glukózový sirup, oligofruktóza, plnidlo (uhličitan vápenatý), PŠENIČNÝ škrob, sůl, skořice 0,4 %, přírodní aromata, emulgátor (lecitiny), antioxidant (extrakt bohatý na tokoferoly), pražený JEČNÝ sladový extrakt, barvivo (annatto), železo, niacin, kyselina pantothenová, vitamín D, vitamín B6, thiamin (vitamín B1), riboflavin (vitamín B2), kyselina listová.
Alergeny
Obsahuje PŠENICI (lepek) a JEČMEN. Může obsahovat MLÉKO a SKOŘÁPKOVÉ PLODY.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1736 kJ / 412 kcal |
| Tuky | 9,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,0 g |
| Sacharidy | 73,4 g |
| z toho cukry | 24,0 g |
| Vláknina | 6,4 g |
| Bílkoviny | 6,1 g |
| Sůl | 0,80 g |
Vitaminy a minerální látky na 100 g
| Vitamín D | 3,0 µg |
| Thiamin (B1) | 0,97 mg |
| Riboflavin (B2) | 1,2 mg |
| Niacin (B3) | 14 mg |
| Vitamín B6 | 1,3 mg |
| Kyselina listová | 170 µg |
| Kyselina pantothenová | 5,0 mg |
| Železo | 7,0 mg |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem. Po otevření obal pečlivě uzavírejte.
Čisté množství
30 g
Země původu
Německo
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86, Česká republika IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crispies |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
