Fanta exotic XBOX25 HALO 330ml [DE] zero sugar
Kód: 439



Detailní popis produktu
Fanta Exotic 330 ml (DE)
Název potraviny
Sycený nealkoholický nápoj s exotickou ovocnou příchutí, s cukrem a sladidly.
Složení
Voda, cukr, pomerančová šťáva z koncentrátu (4,6 %), oxid uhličitý, kyseliny: kyselina citronová, kyselina jablečná, broskvová šťáva z koncentrátu (0,5 %), jablečná šťáva z koncentrátu (0,5 %), barvící koncentráty z mrkve a světlice barvířské, šťáva z maracuji z koncentrátu (0,1 %), sladidla: acesulfam K, aspartam, přírodní aroma, stabilizátory: E414, E445, E412. Obsahuje zdroj fenylalaninu.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 111 kJ / 26 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 6,3 g |
| z toho cukry | 6,0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte dobře vychlazené.
Čisté množství
330 ml
Země původu
Německo
Distributor / Dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fanta |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5000112514124 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
