Fanta lemon XBOX25 World of Warcraft 330ml [DE] zero sugar
Kód: 440



Detailní popis produktu
Fanta Zero Sugar Lemon 330 ml (DE)
Název potraviny
Nízkokalorický sycený nealkoholický nápoj s citronovou příchutí a sladidly.
Složení
Voda, citronová šťáva z koncentrátu (1 %), oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, regulátor kyselosti: citráty sodné, sladidla: acesulfam K, cyklamát sodný, aspartam, antioxidant: kyselina askorbová, stabilizátory: E414, E445, přírodní citronové aroma s dalšími přírodními aromaty, barvivo: karoteny. Obsahuje zdroj fenylalaninu.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 10 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,06 g |
Podmínky skladování
Skladujte v chladu a suchu. Nejlépe podávejte vychlazené.
Čisté množství
330 ml
Země původu
Německo
Distributor / Dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fanta |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5000112693072 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
