Goudas´s Glorie Sweet&Spicy Bang Bang 550ml [NL]
Kód: 361



Detailní popis produktu
Gouda’s Glorie Bang Bang Sauce 550 ml
Název potraviny
Emulgovaná sladko-pikantní omáčka s medem a chilli.
Složení
Voda, řepkový olej, sambal 6,5 % (chilli papričky, sůl, ocet), cukr, med 4,2 %, modifikovaný kukuřičný škrob, paprika, koření, vaječný žloutek z volného chovu 2,2 %, hořčice (voda, hořčičné semínko, ocet, koření), sůl, citronová šťáva, rajčatový prášek, kyseliny: kyselina citronová; konzervant: sorban draselný; zahušťovadlo: guarová guma; aroma, sladidlo: sukralóza; antioxidant: E385; barvivo: paprikový extrakt.
Alergeny
Obsahuje vejce a hořčici.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 1216 kJ / 294 kcal |
| Tuky | 26 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,0 g |
| Sacharidy | 14 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Bílkoviny | 0,7 g |
| Sůl | 1,8 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem. Po otevření uchovávejte v chladu.
Čisté množství
550 ml
Země původu
Nizozemsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slané omáčky a dipy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8710448620310 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
