Haribo Goldbears Red,White&Blue 255g [USA] Limited Edition
Kód: 447
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra. Consegniamo in Italia.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Haribo Goldbears Red, White & Blue 255 g (USA)
Název potraviny
Ovocné želatinové bonbony.
Složení
Glukózový sirup (z pšenice nebo kukuřice), cukr, želatina, dextróza (z pšenice nebo kukuřice), méně než 2 %: kyselina citronová, přírodní a umělá aromata, slunečnicový olej, bílý včelí vosk, žlutý včelí vosk, barviva: Yellow 5, Red 40, Blue 1.
Alergeny
Obsahuje pšenici. Může obsahovat stopy mléka.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1394 kJ / 333 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 76,7 g |
| z toho cukry | 46,7 g |
| Bílkoviny | 6,7 g |
| Sůl | 0 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
255 g
Země původu
USA
Dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Haribo z USA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.255 kg |
| EAN: | 042238725294 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
