Hershey’s Cookies 'n' Creme 40 g [NL]
Kód: 354
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Wir liefern nach Deutschland. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Hershey’s Cookies 'n' Creme 40 g
Název potraviny
Bílá čokoláda s kakaovými sušenkovými kousky.
Složení
Cukr, rostlinné oleje (palmový, slunečnicový, palmojádrový), sušené odstředěné mléko, kukuřičný sirup (sušina), pšeničná mouka, laktóza (z mléka), kakaový prášek, emulgátor (sójový lecitin), kypřicí látka (E500).
Alergeny
Obsahuje mléko, pšenici (lepek) a sóju. Může obsahovat stopy mandlí a lískových ořechů.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2185 kJ / 522 kcal |
| Tuky | 26 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16 g |
| Sacharidy | 65 g |
| z toho cukry | 48 g |
| Bílkoviny | 5,5 g |
| Sůl | 0,34 g |
Podmínky skladování
Skladujte v chladu a suchu (cca 13–18 °C).
Čisté množství
40 g
Výrobce
The Hershey Company
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády a bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 753854500140 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
