Java Monster Mean Bean Coffee + Energy 473ml [USA]
Kód: 367



Detailní popis produktu
Java Monster Mean Bean 443 ml (USA)
Java Monster Mean Bean je kávový nápoj s mlékem s jemnou a sladší chutí. Kombinuje kávu s mléčnou složkou a kofeinem. Doporučeno podávat chlazené.
Název potraviny
Kávový nápoj s mlékem, pasterovaný, s kofeinem.
Složení
Mléko, voda, cukr, káva, smetana, glukóza, taurin, regulátory kyselosti (fosforečnany), kofein, vitaminy (niacin, riboflavin, vitamín B6, vitamín B12), stabilizátory, aromata.
Alergeny
Obsahuje mléko.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | ≈ 220 kJ / 52 kcal |
| Tuky | ≈ 1,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | ≈ 0,9 g |
| Sacharidy | ≈ 9,0 g |
| z toho cukry | ≈ 8,5 g |
| Bílkoviny | ≈ 1,8 g |
| Sůl | ≈ 0,10 g |
Obsah kofeinu
Přibližně 30–35 mg / 100 ml.
Upozornění
Obsahuje kofein. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 24 hodin.
Čisté množství
443 ml
Minimální trvanlivost do
Uvedeno na obalu.
Země původu
Spojené státy americké.
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzy na eshopu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.473 kg |
| EAN: | 070847812609 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
