Kinder Dino Čokoládová Vajíčka s překvapením 3ks 60g [DE]
Kód: 358
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Wir liefern nach Deutschland. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Kinder Überraschung 3×20 g
Název potraviny
Vejce z mléčné čokolády s mléčnou náplní a přiloženou hračkou.
Složení
Mléčná čokoláda 47 % (cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitin (sója), vanilin), sušené odstředěné mléko (17 %), cukr, rostlinné tuky (palmový, shea), bezvodý mléčný tuk, emulgátor: lecitin (sója), vanilin.
Alergeny
Obsahuje mléko a sóju.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2338 kJ / 561 kcal |
| Tuky | 34,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 22,9 g |
| Sacharidy | 52,6 g |
| z toho cukry | 52,3 g |
| Bílkoviny | 8,4 g |
| Sůl | 0,323 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před teplem.
Upozornění
Obsahuje hračku. Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí spolknutí malých částí.
Čisté množství
3 × 20 g (60 g)
Země původu
Německo
Dovozce (pro ČR)
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velikonoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4008400240329 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
