Kinder Joy Stranger Things 20 g
Kód: 344



Detailní popis produktu
Kinder Joy Stranger Things 20 g
Název potraviny
Oplatkové kuličky posypané kakaem v mléčném a mléčno-kakaovém krému s překvapením.
Složení
Cukr, rostlinné tuky (palmový, shea), sušené odstředěné MLÉKO (19,5 %), PŠENIČNÁ mouka, kakao se sníženým obsahem tuku (3,5 %), PŠENIČNÝ škrob, kakaová hmota, extrakt z JEČNÉHO sladu v prášku, emulgátor: lecithiny (SÓJOVÉ), slunečnicový olej, koncentrát ze syrovátkové bílkoviny (z MLÉKA), kakaové máslo, kypřicí látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný), aroma, vanilin, jedlá sůl.
Alergeny
Obsahuje mléko, pšenici, ječmen a sóju.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2290 kJ / 550 kcal |
| Tuky | 32,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 15,4 g |
| Sacharidy | 56,5 g |
| z toho cukry | 51,4 g |
| Bílkoviny | 8,2 g |
| Sůl | 0,318 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Čisté množství
20 g
Minimální trvanlivost do
Uvedeno na obalu.
Upozornění
Uvnitř se nachází hračka. Nevhodné pro děti do 3 let. Malé části.
Výrobce
Ferrero
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velikonoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 80310891 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
