KitKat F1 29g
Kód: 383



Detailní popis produktu
KitKat F1 29 g
Název potraviny
Mléčná čokoláda 53,8 % s kakaovou náplní 39,1 % s kousky cereálií 3,6 %, sušenkovou drtí 2,7 % a oplatkovými kousky 0,8 %.
Složení
Cukr, rostlinné tuky (palmový, řepkový), sušené odstředěné MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, rýžová mouka, LAKTÓZA, 3,5 % kakaového prášku se sníženým obsahem tuku, sušená SYROVÁTKA, MÁSELNÝ tuk, škrob, emulgátor (lecitiny), koncentrát SYROVÁTKOVÝCH BÍLKOVIN, kypřicí látka (uhličitany sodné), jedlá sůl, kukuřičná mouka, přírodní vanilkové aroma, přírodní aromata. Může obsahovat OŘECHY.
Alergeny
Obsahuje mléko. Může obsahovat ořechy. Bez lepku.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2253 kJ / 535 kcal |
| Tuky | 31,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17,2 g |
| Sacharidy | 55,9 g |
| z toho cukry | 50,1 g |
| Vláknina | 2,8 g |
| Bílkoviny | 6,2 g |
| Sůl | 0,24 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Čisté množství
29 g
Výrobce
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kit Kat |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.029 kg |
| EAN: | 8000300440904 |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
