Lay’s Paprika Flavoured 130 g [PL] Fifa World CUP 26 Thierry Henry
Kód: 471



Detailní popis produktu
Lay’s Paprika Flavoured 130 g
Název potraviny
Bramborové chipsy s paprikovou příchutí.
Složení
Brambory, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový v proměnlivém poměru), antioxidanty (extrakty z rozmarýnu, kyselina askorbová, směs tokoferolů, kyselina citronová), cukr, paprika v prášku, sůl, aromata, česnekový prášek, cibulový prášek, chlorid draselný, uzená paprika v prášku, barvivo (extrakt z papriky), kyselina (kyselina citronová).
Alergeny
Může obsahovat stopy mléka a dalších alergenů z výroby.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2120 kJ / 508 kcal |
| Tuky | 29 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,2 g |
| Sacharidy | 53 g |
| z toho cukry | 2,8 g |
| Vláknina | 4,9 g |
| Bílkoviny | 6,1 g |
| Sůl | 1,1 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu, chladu a chraňte před přímým slunečním zářením.
Čisté množství
130 g
Země původu
Polsko
Výrobce
Frito Lay Poland Sp. z o.o., Polsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lays |
|---|---|
| EAN: | 5900259133311 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
