Lay’s Salted 130 g [PL] Fifa World CUP 26 Lionel Messi
Kód: 472
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra. Consegniamo in Italia.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Lay’s Salted 130 g
Název potraviny
Bramborové chipsy solené.
Složení
Brambory, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový v proměnlivém poměru), antioxidanty (extrakty z rozmarýnu, kyselina askorbová, směs tokoferolů, kyselina citronová), sůl (1,1 %).
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2194 kJ / 526 kcal |
| Tuky | 32 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,4 g |
| Sacharidy | 51 g |
| z toho cukry | 0,7 g |
| Vláknina | 4,5 g |
| Bílkoviny | 6,6 g |
| Sůl | 1,1 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu, chladu a chraňte před přímým slunečním zářením.
Čisté množství
130 g
Země původu
Polsko
Výrobce
Frito Lay Poland Sp. z o.o., Polsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lays |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5900259127600 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
