Lion mini Caramel & Chocolate 40g [DE]
Kód: 356



Detailní popis produktu
Nestlé Lion Caramel & Chocolate Cereálie
Název potraviny
Extrudované cereálie s karamelem a čokoládou.
Složení
Celozrnná pšeničná mouka (41,4 %), pšeničná mouka (24,4 %), cukr, glukózový sirup, slunečnicový olej, čokoláda (3,0 %) (cukr, kakaová hmota, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku), uhličitan vápenatý, sůl, přírodní aromata, emulgátor: lecitin, karamelizovaný cukrový sirup, železo, niacin (vitamin B3), kyselina pantothenová (vitamin B5), vitamin D, vitamin B6, thiamin (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), kyselina listová (vitamin B9).
Alergeny
Obsahuje obiloviny obsahující lepek (pšenice). Může obsahovat stopy mléka a skořápkových plodů (např. mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamové ořechy).
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1711 kJ / 406 kcal |
| Tuky | 7,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,1 g |
| Sacharidy | 73,2 g |
| z toho cukry | 24,5 g |
| Vláknina | 7,0 g |
| Bílkoviny | 8,1 g |
| Sůl | 0,40 g |
Vitaminy a minerální látky na 100 g
Vitamin D: 3,0 µg, Thiamin (B1): 0,91 mg, Riboflavin (B2): 1,2 mg, Niacin (B3): 14 mg, Vitamin B6: 1,0 mg, Kyselina listová: 175 µg, Kyselina pantothenová: 5,1 mg, Vápník: 492 mg, Železo: 8,4 mg.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
40g
Země původu
Německo
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crispies |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
