Marshmallow fluff Strawberry Flavour 213g [USA]
Kód: 360
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Wir liefern nach Deutschland. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Marshmallow Fluff Strawberry 213 g
Název potraviny
Sladká marshmallow pomazánka s jahodovou příchutí.
Složení
Kukuřičný sirup, cukr, sušený vaječný bílek, barvivo: E162, aromata.
Alergeny
Obsahuje vejce.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1382 kJ / 330 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 81 g |
| z toho cukry | 49 g |
| Bílkoviny | 1 g |
| Sůl | 0,1 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu. Nevystavujte vysokým teplotám. Nevkládejte do mikrovlnné trouby.
Čisté množství
213 g
Země původu
USA
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladké a Ořechové Pomazánky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 052600751233 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
