Monster Energy Reserve Peaches N´ Cream 500ml [PL]
Kód: 346



Detailní popis produktu
Monster Reserve Peaches N' Cream 500 ml
Název potraviny
Sycený nealkoholický energetický nápoj s příchutí broskví a smetany, s cukrem a sladidlem, s přídavkem taurinu, ženšenu, L-karnitinu, kofeinu a vitamínů skupiny B.
Složení
Voda, cukr, glukózový sirup, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, taurin (0,4 %), regulátory kyselosti (citráty sodné), aromata, extrakt z kořene ženšenu (0,08 %), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), L-vinná sůl L-karnitinu (0,04 %), kofein (0,03 %), sladidlo: sukralóza, vitamíny (niacin, vitamín B6, riboflavin, vitamín B12), chlorid sodný, inositol, extrakt ze semen guarany (0,002 %), maltodextrin, barvivo: E129.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 113 kJ / 27 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 6,9 g |
| z toho cukry | 6,0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,19 g |
Vitamíny na 100 ml
Niacin: 8,5 mg
Vitamín B6: 0,80 mg
Riboflavin: 0,70 mg
Vitamín B12: 2,5 µg
Obsah kofeinu
32 mg / 100 ml
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Konzumujte s mírou. Barvivo E129 může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu.
Čisté množství
500 ml
Země původu:
Polsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monster Energy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5056784903537 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
