Monster Energy Ultra Punk Punch 473ml [USA] Zero Sugar
Kód: 362



Detailní popis produktu
Monster Energy Ultra Punk Punch Zero Sugar 473 ml (USA)
Monster Energy Ultra Punk Punch Zero Sugar je sycený energetický nápoj bez cukru se sladidly. Má ovocný chuťový profil a obsahuje kofein, taurin, L-karnitin a vitaminy skupiny B.
Doporučeno podávat chlazené.
Název potraviny
Sycený nealkoholický energetický nápoj bez cukru, se sladidly.
Složení
Sycená voda, kyselina: kyselina citronová, taurin, erythritol, regulátor kyselosti: citrát sodný, přírodní aromata, aroma panax ženšenu, L-karnitin L-tartrát, konzervant: sorban draselný, kofein, sladidla: acesulfam K, sukralóza; konzervant: benzoan sodný; arabská guma, niacinamid, sůl, D-pantothenát vápenatý, esterová guma, barviva: červeň Allura AC, brilantní modř FCF; inositol, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 9 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1,1 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,20 g |
Další údaje na 100 ml
Erythritol: 0,4 g.
Obsah kofeinu
160 mg v balení (cca 34 mg / 100 ml).
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
473 ml
Minimální trvanlivost do
Uvedeno na obalu.
Země původu
Spojené státy americké.
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monster Energy USA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 070847899617 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
