Monster Energy Ultra Strawberry Dreams 355ml [USA]
Kód: 446



Detailní popis produktu
Monster Energy Ultra Strawberry Dreams 355 ml (USA)
Název potraviny
Sycený energetický nápoj bez cukru s jahodovou příchutí.
Složení
Sycená voda, erythritol, kyselina citronová, taurin, citronan sodný, přírodní aromata, aroma ženšenu Panax, L-karnitin L-tartrát, konzervant: sorban draselný, kofein, sukralóza, konzervant: benzoan sodný, niacinamid (vitamin B3), D-pantothenát vápenatý (vitamin B5), esterová guma, beta-karoten (barvivo), inositol, zeleninový koncentrát (barvivo), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12).
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 6 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1,1 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Polyoly | 0,6 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,14 g |
Obsah kofeinu
31 mg / 100 ml.
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
355 ml
Země původu
USA
Dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monster Energy USA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 070847891833 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
