Monster Energy Ultra Sunrise 473ml [USA]
Kód: 364



Detailní popis produktu
Monster Energy Ultra Sunrise 473 ml (USA)
Monster Energy Ultra Sunrise je sycený energetický nápoj bez cukru se sladidly s citrusovým chuťovým profilem.
Obsahuje kofein, taurin, L-karnitin a vitaminy skupiny B. Doporučeno podávat chlazené.
Název potraviny
Sycený nealkoholický energetický nápoj bez cukru, se sladidly.
Složení
Sycená voda, přírodní aromata, citronová dužina, erythritol, kyselina: kyselina citronová, taurin, regulátor kyselosti: citrát sodný, aroma panax ženšenu, L-karnitin L-tartrát, konzervant: sorban draselný, kofein, sladidlo: sukralóza, konzervant: benzoan sodný, niacinamid, D-pantothenát vápenatý, sladidlo: acesulfam K, inositol, pyridoxin hydrochlorid, barviva: E102, E110, kyanokobalamin.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 9 kJ / 2,1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1,1 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | <0,1 g |
Obsah kofeinu
32mg/100ml
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Barviva E102 a E110 mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
473 ml
Minimální trvanlivost do
Uvedeno na obalu.
Země původu
Spojené státy americké.
Výrobce
Monster Energy Company USA, 1 Monster Way, Corona, CA 92879, USA
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzy na eshopu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.473 kg |
| EAN: | 070847020905 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
