Monster Energy Ultra Wild Passion 473ml [USA]
Kód: 363



Detailní popis produktu
Monster Energy Ultra Wild Passion Zero Sugar 473 ml (USA)
Monster Energy Ultra Wild Passion Zero Sugar je sycený energetický nápoj bez cukru se sladidly s ovocnou příchutí inspirovanou tropickým ovocem.
Obsahuje kofein, taurin, L-karnitin a vitaminy skupiny B. Doporučeno podávat chlazené.
Název potraviny
Sycený nealkoholický energetický nápoj bez cukru, se sladidly.
Složení
Sycená voda, kyselina: kyselina citronová, taurin, erythritol, regulátor kyselosti: citrát sodný, přírodní aromata, aroma panax ženšenu, L-karnitin L-tartrát, kofein, konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný; sladidla: acesulfam K, sukralóza; arabská guma, niacinamid, sůl, D-pantothenát vápenatý, esterová guma, barviva: červeň Allura AC, brilantní modř FCF; inositol, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 9 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1,1 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,20 g |
Další údaje na 100 ml
Erythritol: cca 0,4 g.
Vitaminy (na 1 balení)
Niacin (vitamin B3) 250 % DV, vitamin B6 240 % DV, vitamin B12 490 % DV, kyselina pantothenová (vitamin B5) 400 % DV.
Obsah kofeinu
160 mg v balení (cca 34 mg / 100 ml).
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
473 ml
Minimální trvanlivost do
Uvedeno na obalu.
Země původu
Spojené státy americké.
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzy na eshopu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 070847899488 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
