Monster Energy Zero Sugar 710ml [USA]
Kód: 442



Detailní popis produktu
Monster Energy Zero Sugar 710 ml (USA)
Název potraviny
Sycený energetický nápoj bez cukru.
Složení
Sycená voda, kyselina citronová, erythritol, přírodní aromata, taurin, citronan sodný, aroma ženšenu Panax, L-karnitin L-tartrát, kofein, sukralóza, konzervanty: kyselina sorbová a kyselina benzoová, ovocná šťáva (barvivo), niacinamid (vitamin B3), acesulfam K, sůl, D-glukuronolakton, extrakt z guarany, inositol, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), riboflavin (vitamin B2), kyanokobalamin (vitamin B12).
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 9 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1,3 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Polyoly | 0,6 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,20 g |
Obsah kofeinu
34 mg / 100 ml.
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
710 ml
Země původu
USA
Dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monster Energy USA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 070847898375 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
