Mountain DEW Pitch Black 330ml [PL]
Kód: 349
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Wir liefern nach Deutschland. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Mountain Dew Pitch Black 330 ml
Název potraviny
Sycený nealkoholický nápoj s citrusovo-hroznovou příchutí, s cukrem a sladidly.
Složení
Voda, cukr, oxid uhličitý, kyseliny (kyselina citronová), aroma, zahuštěná ovocná šťáva, regulátor kyselosti (citráty sodné), konzervanty (benzoan sodný, sorban draselný), barvivo (E133), sladidla (acesulfam K, sukralóza).
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 85 kJ / 20 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 4,9 g |
| z toho cukry | 4,8 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,02 g |
Výživové údaje na 330 ml
| Energetická hodnota | 281 kJ / 66 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 16 g |
| z toho cukry | 16 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,05 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
330 ml
Země původu
Polsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mountain DEW |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5900497049924 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
