Nesquik mini 30g [DE]
Kód: 355
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Wir liefern nach Deutschland. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Nestlé Nesquik cereálie
Název potraviny
Extrudované cereálie s kakaem, vitaminy a minerálními látkami.
Složení
Celozrnná PŠENIČNÁ mouka 52,7 %, cukr, kukuřičná krupice 17,1 %, glukózový sirup, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 5,5 %, uhličitan vápenatý, slunečnicový olej, sůl, přírodní aroma, železo, niacin, kyselina pantothenová, vitamín D, vitamín B6, thiamin (vitamín B1), riboflavin (vitamín B2), kyselina listová.
Alergeny
Obsahuje PŠENICI (lepek). Může obsahovat MLÉKO a SKOŘÁPKOVÉ PLODY.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1599 kJ / 378 kcal |
| Tuky | 3,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,7 g |
| Sacharidy | 74,6 g |
| z toho cukry | 22,1 g |
| Vláknina | 9,3 g |
| Bílkoviny | 8,7 g |
| Sůl | 0,20 g |
Vitaminy a minerální látky na 100 g
| Vitamín D | 2,6 µg |
| Thiamin (B1) | 1,1 mg |
| Riboflavin (B2) | 1,5 mg |
| Niacin (B3) | 15 mg |
| Vitamín B6 | 1,4 mg |
| Kyselina listová | 200 µg |
| Kyselina pantothenová | 6,2 mg |
| Vápník | 502 mg |
| Železo | 11 mg |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem. Po otevření obal pečlivě uzavírejte.
Čisté množství
30g
Země původu
Německo
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crispies |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
