Pringles Hot Mexican Chilli & Lime Flavour 165 g [GB]
Kód: 494



Detailní popis produktu
Pringles Hot Mexican Chilli & Lime Flavour 165 g
Název potraviny
Bramborový snack s příchutí chilli a limetky.
Složení
Sušené brambory, slunečnicový olej, kukuřičná mouka, pšeničná mouka, kořenící směs s příchutí chilli a limetky (permeátová syrovátka v prášku (mléko), koření (uzená paprika, česnek, cibule, kmín, paprika, černý pepř, kajenský pepř), cukr, jedlá sůl, maltodextrin, chlorid draselný, aromata, regulátory kyselosti (kyselina citronová, diacetát sodný, kyselina mléčná), podmáslí v prášku (mléko), rajčatový prášek, řepkový olej, barvivo (paprikový extrakt), uzený maltodextrin, uzená sůl), rýžová mouka, maltodextrin, emulgátor: E471, řepkový olej, barvivo: annatto norbixin.
Alergeny
Obsahuje pšenici a mléko. Může obsahovat sóju.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2184 kJ / 523 kcal |
| Tuky | 30 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,9 g |
| Sacharidy | 55 g |
| z toho cukry | 3,0 g |
| Vláknina | 4,2 g |
| Bílkoviny | 6,2 g |
| Sůl | 0,6 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
165 g
Země původu
Velká Británie
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pringles |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 5053990176168 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
