Pringles Sour Cream & Onion World of Warcraft Midnight 165g
Kód: 359



Detailní popis produktu
Pringles Sour Cream & Onion 165 g
Název potraviny
Bramborový snack s příchutí zakysané smetany a cibule.
Složení
Dehydratované brambory, rostlinné oleje (slunečnicový), kukuřičná mouka, pšeničná mouka, rýžová mouka, směs koření s příchutí zakysané smetany a cibule (pšeničný škrob, aromata (mléko), cibulový prášek, sušená syrovátka (mléko), maltodextrin, glukózový sirup, kyseliny: kyselina mléčná, kyselina jablečná; sůl, zvýrazňovače chuti: glutamát sodný, guanylát disodný, inosinát disodný; emulgátor: E471; barvivo: annatto norbixin).
Alergeny
Obsahuje lepek (pšenice) a mléko. Může obsahovat stopy sóji.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2134 kJ / 511 kcal |
| Tuky | 29 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,7 g |
| Sacharidy | 54 g |
| z toho cukry | 4,9 g |
| Vláknina | 4,9 g |
| Bílkoviny | 6,1 g |
| Sůl | 1,1 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem. Po otevření uchovávejte v uzavřeném obalu.
Čisté množství
165 g
Země původu
Německo
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pringles |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 5053990101597 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
