Red Bull Red Bull The White Edition Kokos-Borůvka 24x250ml [DE]
Kód: 280



Detailní popis produktu
Red Bull The White Edition Coconut & Blueberry 24×250 ml [DE]
Red Bull The White Edition Coconut & Blueberry je sycený energetický nápoj s příchutí kokosu a borůvky. Má sladký ovocný chuťový profil.
Obsahuje kofein, taurin a vitaminy skupiny B. Doporučeno podávat chlazené.
Název potraviny
Sycený nealkoholický energetický nápoj s kofeinem, taurinem a příchutí kokosu a borůvky.
Složení
Voda, sacharóza, glukóza, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, regulátor kyselosti: citrát sodný, taurin (0,4 %), kofein (0,03 %), vitaminy: niacin, kyselina pantothenová, vitamín B6, vitamín B12; aromata, barviva: karamel, brilantní modř FCF.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 191 kJ / 45 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 11 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,1 g |
Vitamíny (na 100 ml)
Niacin 8 mg (50 % RHP), kyselina pantothenová 2 mg (33 % RHP), vitamín B6 2 mg (143 % RHP), vitamín B12 2 µg (80 % RHP).
Obsah kofeinu
32 mg / 100 ml (80 mg v jedné plechovce 250 ml).
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Čisté množství
24 × 250 ml (celkem 6000 ml)
Země původu
Německo
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redbull |
|---|---|
| EAN: | 9002490264031 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
