Red Bull The Green Edition 4 pack x 250ml [DE] Kaktusfrucht
Kód: 348



Detailní popis produktu
Red Bull The Green Edition Kaktusfrucht 4x250 ml
Název potraviny
Sycený nealkoholický energetický nápoj s příchutí kaktusového ovoce, s cukrem a přídavkem kofeinu, taurinu a vitamínů.
Složení
Voda, sacharóza, glukóza, kyselina: kyselina citronová, oxid uhličitý, taurin (0,4 %), regulátor kyselosti: citráty sodné, kofein (0,03 %), vitamíny (niacin, kyselina pantothenová, vitamín B6, vitamín B12), aroma, barviva (anthokyany, brilantní modř FCF).
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 192 kJ / 45 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 11 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,1 g |
Obsah kofeinu
32 mg / 100 ml
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy. Konzumujte s mírou.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu.
Čisté množství
4 × 250 ml (celkem 1000 ml)
Země původu:
Německo
Výrobce
Red Bull GmbH, Am Brunnen 1, 5330 Fuschl am See, Rakousko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redbull |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 9002490264987 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
