Rockstar Mango 500ml [USA] With real fruit juice
Kód: 343



Detailní popis produktu
Rockstar Energy Drink Mango 500 ml
Název potraviny
Sycený nealkoholický energetický nápoj s ovocnou příchutí manga, s cukrem a sladidly, s přídavkem kofeinu, taurinu a vitamínů.
Složení
Voda, jablečná šťáva z koncentrátu (6 %), cukr, mangové pyré (2 %), kyselina: kyselina citronová, taurin (0,4 %), zvýrazňovač chuti: erythritol, zahušťovadlo: pektin, aromata, regulátory kyselosti (citrát sodný, fosforečnan draselný), modifikovaný škrob, kofein (0,03 %), glukuronolakton, sladidla (sukralóza, acesulfam K), antioxidant: kyselina askorbová, extrakt z guarany (0,01 %), extrakt ze ženšenu (0,01 %), inositol, sůl, vitamíny (niacin, vitamín B6, vitamín B12), barvivo: karoteny.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 90 kJ / 21 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 4,7 g |
| z toho cukry | 4,2 g |
| Bílkoviny | 0,4 g |
| Sůl | 0,07 g |
Vitamíny na 100 ml
Niacin (vitamín B3): 3,2 mg (20 % RHP)
Vitamín B6: 0,28 mg (20 % RHP)
Vitamín B12: 0,5 µg (20 % RHP)
Obsah kofeinu
32 mg / 100 ml
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy. Konzumujte s mírou.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
500 ml
Výrobce
PepsiCo, Inc., Purchase, NY, USA
Země původu
Velká Británie
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rockstar |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4060800306913 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
