Tiger Naked Line Cranberry 500 ml [PL]
Kód: 481



Detailní popis produktu
Tiger Naked Line Cranberry 500 ml
Název potraviny
Sycený energetický nápoj s brusinkovou příchutí, s kofeinem a vitaminy, se sladidly. Pasterováno.
Složení
Voda, jablečný džus z koncentrátu (20 %), regulátory kyselosti: kyselina citronová, citráty sodné, oxid uhličitý, brusinková šťáva z koncentrátu (0,1 %), kofein (0,03 %), inositol, aromata, koncentrát z černé mrkve, stabilizátory: arabská guma, estery glycerolu a pryskyřičných kyselin, zvýrazňovač chuti: erythritol, sladidla: sukralóza, acesulfam K, vitaminy: niacin, vitamin B6, vitamin B12, kyselina pantothenová.
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu: 32 mg / 100 ml. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Konzumujte s mírou. Nedoporučuje se míchat s alkoholem.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 41 kJ / 10 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 2,1 g |
| z toho cukry | 2,1 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,12 g |
| Niacin | 7,04 mg |
| Vitamin B6 | 0,7 mg |
| Vitamin B12 | 0,5 µg |
| Kyselina pantothenová | 1,98 mg |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu, chladu a chraňte před přímým slunečním zářením. Nezmrazujte. Nejlépe chutná vychlazený.
Čisté množství
500 ml
Země původu
Polsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tiger |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5900334028372 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
