Warheads Sour Soda Blue Raspberry 355ml {USA}
Kód: 47
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Wir liefern nach Deutschland. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Warheads Sour Soda Blue Raspberry 355 ml
Název potraviny
Sycený nealkoholický nápoj s příchutí modré maliny.
Složení
Perlivá voda, cukr, kyselina: kyselina jablečná; přírodní a umělá aromata, konzervanty: benzoát sodný, sorban draselný; barvivo: modř 1 (E133).
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 180 kJ / 42 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10,1 g |
| z toho cukry | 9,9 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,01 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
355 ml
Země původu
Spojené státy americké.
Dovozce (pro ČR)
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 850035248010 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
