Airheads Mini Bars Assorted Flavors 85 g [USA]
Kód: 451
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Airheads Mini Bars Assorted Flavors 85 g
Název potraviny
Žvýkací bonbony s ovocnými příchutěmi.
Složení
Cukr, glukózový sirup, maltodextrin, dextróza, modifikovaný potravinářský škrob, palmový olej, obsahuje méně než 2 %: kyselina citronová, voda, umělá aromata, barviva: Allura Red AC (E129), Brilliant Blue FCF (E133), Sunset Yellow FCF (E110), Tartrazin (E102).
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1725 kJ / 412 kcal |
| Tuky | 2,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,2 g |
| Sacharidy | 97,6 g |
| z toho cukry | 68,2 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,03 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
85 g
Země původu
USA
Distributor / dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| EAN: | 073390614522 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
