Airheads Xtremes Bites Very Berry 70 g [USA] New
Kód: 450
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Airheads Xtremes Bites Very Berry 70 g
Název potraviny
Želé bonbony s ovocnou příchutí a kyselým cukrovým posypem.
Složení
Cukr, glukózový sirup, kukuřičný škrob, kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy, modifikovaný potravinářský škrob (bramborový), obsahuje méně než 2 %: pšeničný škrob, kyselina jablečná, palmový olej, kyselina citronová, umělá aromata, sůl, citronan draselný, barviva: Allura Red AC (E129), Brilliant Blue FCF (E133), Indigotin (E132).
Alergeny
Obsahuje pšenici.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1529 kJ / 371 kcal |
| Tuky | 2,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
| Sacharidy | 78,6 g |
| z toho cukry | 58,9 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,14 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
70 g
Země původu
USA
Distributor / dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 073390015350 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
