CHIN-SU Chilli omáčka 250 g [VN]
Kód: 425



Detailní popis produktu
CHIN-SU Chilli omáčka 250 g
Název potraviny
Chilli omáčka s cukrem a sladidly.
Složení
Voda, chilli 7 %, cukr 6 %, modifikovaný kukuřičný škrob (E1422), sůl, regulátory kyselosti: E270, E260, E330, látky zvýrazňující chuť a vůni: E621, E635, sušený česnek, rajčatový protlak, konzervanty: E211, E202, sladidla: E950, E951, aromata, barvivo: E129.
Alergeny
Obsahuje aspartam (zdroj fenylalaninu).
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 187 kJ / 44 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11,0 g |
| z toho cukry | 6,9 g |
| Bílkoviny | 0,4 g |
| Sůl | 3,7 g |
Podmínky skladování
Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah přímého slunečního světla. Po použití uzavřete víčko a uchovávejte v chladničce.
Upozornění
Barvivo E129 může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Obsahuje aspartam, zdroj fenylalaninu.
Čisté množství
250 g
Země původu
Vietnam
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asijské Omáčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8936017360191 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
