Dr Pepper Zero Sugar 330 ml [PL]
Kód: 477
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra. Consegniamo in Italia.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Dr Pepper Zero Sugar 330 ml
Název potraviny
Sycený nealkoholický nápoj s ovocnou příchutí, bez cukru, se sladidly.
Složení
Voda, oxid uhličitý, barvivo: karamel E150d, kyselina: kyselina fosforečná, sladidla: aspartam, acesulfam K, aroma kofeinu, aromata.
Upozornění
Obsahuje zdroj fenylalaninu.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 3 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,02 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Nejlépe podávejte chlazené.
Čisté množství
330 ml
Země původu
Polsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DrPepper |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8435185953711 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
