Fanta Orange Call of Duty Edition 330 ml
Kód: 464



Detailní popis produktu
Fanta Orange Call of Duty Edition 330 ml
Název potraviny
Sycený nealkoholický nápoj s pomerančovou příchutí.
Složení
Voda, fruktózo-glukózový sirup, pomerančová šťáva z koncentrátu (3 %), oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, přírodní pomerančová aromata s dalšími přírodními aromaty, antioxidant: kyselina askorbová, stabilizátor: guarová guma, barvivo: karoteny.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 185 kJ / 44 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10,7 g |
| z toho cukry | 10,7 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Podmínky skladování
Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Skladujte v suchu a chladu. Mohou se vyskytnout usazeniny přírodního původu, které neovlivňují kvalitu výrobku.
Čisté množství
330 ml
Země původu
Česká republika
Distributor / dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fanta |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5000112654035 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
