Fanta Zero Sugar Orange 330 ml [PL]
Kód: 478



Detailní popis produktu
Fanta Zero Sugar Orange 330 ml
Název potraviny
Sycený nealkoholický nápoj s pomerančovou příchutí, bez cukru, se sladidly.
Složení
Voda, pomerančová šťáva z koncentrátu (4 %), oxid uhličitý, kyseliny: kyselina citronová, kyselina jablečná, sladidla: cyklamáty, acesulfam K, sukralóza, přírodní pomerančové aroma s dalšími přírodními aromaty, antioxidant: kyselina askorbová, barvivo: karoteny, stabilizátor: guarová guma.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 11 kJ / 3 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,4 g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Podmínky skladování
Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Případný přírodní sediment není na závadu kvality výrobku. Nejlépe podávejte chlazené.
Čisté množství
330 ml
Země původu
Polsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fanta |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5000112678918 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
