Flying Goose Sriracha Ghost Chilli Sauce 100 ml [TH]
Kód: 423
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Flying Goose Sriracha Ghost Chilli Sauce 100 ml
Název potraviny
Chilli omáčka, extrémně pálivá.
Složení
Chilli papričky 45 %, voda, cukr, česnek, sůl, kvasný lihový ocet, regulátor kyselosti: E330, stabilizátor: E415, zvýrazňovač chuti: E621, konzervant: E202.
Alergeny
Může obsahovat stopy sezamu, sóji, hořčice a pšenice.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 299 kJ / 71 kcal |
| Tuky | 0,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g |
| Sacharidy | 16 g |
| z toho cukry | 12 g |
| Bílkoviny | 1,1 g |
| Sůl | 6,1 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladu.
Upozornění
Velmi pálivý výrobek. Není vhodné pro děti a osoby citlivé na pálivé potraviny.
Čisté množství
100 ml
Země původu
Thajsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asijské Omáčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8853662065724 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
