Flying Goose Sriracha Green Chilli & Hemp Seed Oil 200 ml [TH]
Kód: 424
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Flying Goose Sriracha Green Chilli & Hemp Seed Oil 200 ml
Název potraviny
Chilli omáčka ze zelených chilli papriček s konopným olejem, pálivá.
Složení
Zelené chilli papričky 61 %, cukr, česnek, sůl, voda, regulátory kyselosti: E260, E330, stabilizátor: E415, konopný olej 0,2 %, konzervant: E202.
Alergeny
Může obsahovat stopy ryb, arašídů, sóji, hořčice a sezamu.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 502 kJ / 118 kcal |
| Tuky | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 27 g |
| z toho cukry | 21 g |
| Bílkoviny | 0,7 g |
| Sůl | 7,6 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do několika týdnů.
Upozornění
Pálivý výrobek. Není vhodné pro malé děti a osoby citlivé na pálivé potraviny.
Čisté množství
200 ml
Země původu
Thajsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asijské Omáčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8853662062495 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
