French’s Classic Yellow Mustard 226 g [USA] America´s N1 Mustard
Kód: 335
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
French’s Classic Yellow Mustard 226 g
Název potraviny
Hořčice.
Složení
Voda, lihový ocet, HOŘČIČNÁ SEMÍNKA (14 %), sůl, koření, aroma.
Alergeny
Obsahuje HOŘČICI.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 358 kJ / 85 kcal |
| Tuky | 4,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Sacharidy | 1,2 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 3,5 g |
| Bílkoviny | 4,3 g |
| Sůl | 3,10 g |
Čisté množství
226 g (218 ml)
Podmínky skladování
Před použitím protřepejte. Po otevření uchovávejte v chladničce.
Dovozce (pro ČR)
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slané omáčky a Dipy USA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 041500007229 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
