Haribo Baiser Eier 175g [AT] zum Teilen
Kód: 217
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Schaumzucker-Dragees 175 g
Název potraviny
Pěnové cukrové dražé.
Složení
Cukr, glukózový sirup, želatina, barvicí koncentráty (světlice barvířská, mrkev), lešticí látka (včelí vosk).
Alergeny
Obsahuje želatinu (živočišného původu). Může obsahovat stopy mléka a ořechů.
Další informace
Bez umělých barviv.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1647 kJ / 387 kcal |
| Tuky | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g |
| Sacharidy | 94 g |
| z toho cukry | 87 g |
| Bílkoviny | 2,6 g |
| Sůl | <0,01 g |
Čisté množství
175 g (balení obsahuje cca 7 porcí, 1 porce = 25 g)
Země původu
Rakousko
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 4001686826225 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
