Haribo Dragee Eier 175g [AT] zum Teilen
Kód: 225
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
HARIBO Zuckerdrajees mit 60 % Geleefüllung 175 g
Název potraviny
Cukrové dražé s 60% želé náplní.
Složení
Cukr, glukózový sirup, želatina, kyselina citronová (regulátor kyselosti), ovocné a rostlinné koncentráty (světlice barvířská, citron, spirulina, jablko, mrkev, ibišek), aroma, lešticí látka (karnaubský vosk), zahušťovadlo (arabská guma).
Alergeny
Může obsahovat stopy mléka a pšenice.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1656 kJ / 390 kcal |
| Tuky | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g |
| Sacharidy | 94 g |
| z toho cukry | 81 g |
| Bílkoviny | 2,7 g |
| Sůl | 0,04 g |
Čisté množství
175 g (balení obsahuje 7 porcí, 1 porce = 25 g)
Země původu
Rakousko
Podmínky skladování
Chraňte před teplem a vlhkostí.
Výrobce
HARIBO Austria GmbH & Co KG, Industriezeile 68, A-4020 Linz, Rakousko.
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 9002975833622 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
