Haribo Fresas con Nata 150 g [PL]
Kód: 473
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra. Consegniamo in Italia.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Haribo Fresas con Nata 150 g
Název potraviny
Želé bonbony s jahodovo smetanovou příchutí.
Složení
Glukózový sirup, cukr, voda, zvlhčující látka: sorbitolový sirup, škrob, želatina, dextróza, kyselina: kyselina citronová, slunečnicový olej, aroma, rostlinné koncentráty (ředkev, jablko, černý rybíz), barviva: kurkumin, patentní modř V, lešticí látky: včelí vosk bílý a žlutý.
Alergeny
Může obsahovat mléko a pšenici.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1449 kJ / 341 kcal |
| Tuky | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g |
| Sacharidy | 82 g |
| z toho cukry | 49 g |
| Bílkoviny | 4,2 g |
| Sůl | 0,02 g |
Podmínky skladování
Chraňte před teplem a vlhkostí. Skladujte v suchu.
Čisté množství
150 g
Země původu
Polsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Haribo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8426617014575 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
