Haribo Pico-Balla sour 80g [DE]
Kód: 415



Detailní popis produktu
HARIBO Pico-Balla Sour Pocket Size
Název potraviny
Kyselé želé s ovocnými příchutěmi, cukrovinka.
Složení
Cukr, glukózový sirup, škrob, zvlhčující látky: sorbitolový sirup, sorbitol; pšeničná mouka, dextróza, palmový tuk, pšeničný škrob, kyseliny: kyselina citronová, kyselina jablečná; emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin, estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou; regulátory kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, citronan trisodný; želírující látka: karagenan; aroma; ovocné a rostlinné koncentráty: ředkev, jablko, řasa spirulina, černý rybíz, černý bez, arónie, hrozny; extrakt z černého bezu; barviva: kurkumin, měďnaté komplexy chlorofylinů.
Alergeny
Obsahuje: lepek (pšenice). Může obsahovat stopy mléka.
Další informace
Vegan.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1560 kJ / 369 kcal |
| Tuky | 3,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,3 g |
| Sacharidy | 85 g |
| z toho cukry | 64 g |
| Bílkoviny | <0,5 g |
| Sůl | 0,40 g |
Podmínky skladování
Chraňte před teplem a vlhkem.
Čisté množství
80g
Země původu
Německo
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4001686022122 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
