Himbeeren & Milchschokolade 90g [SI] Lyofilizované maliny v mléčné čokoládě
Kód: 448
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra. Consegniamo in Italia.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Touched by Nature Himbeeren & Milchschokolade 90 g
Název potraviny
Lyofilizované celé maliny v mléčné čokoládě.
Složení
Mléčná čokoláda 90 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, emulgátor: slunečnicový lecitin, vanilkový extrakt), lyofilizované celé maliny 9,5 %, lešticí látky: arabská guma, šelak.
Alergeny
Obsahuje mléko. Může obsahovat stopy arašídů, vajec, sóji, lepku, kešu ořechů, lískových ořechů, vlašských ořechů, mandlí a pistácií.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2285 kJ / 550 kcal |
| Tuky | 36,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21,8 g |
| Sacharidy | 41,8 g |
| z toho cukry | 38,2 g |
| Vláknina | 11,3 g |
| Bílkoviny | 7,4 g |
| Sůl | 0,05 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a vlhkostí.
Čisté množství
90 g
Země původu
Slovinsko
Dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády a bonbóny |
|---|---|
| EAN: | 3830079808354 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
