Jack Daniel's Original BBQ Sauce 250 ml [USA]
Kód: 453



Detailní popis produktu
Jack Daniel's Original BBQ Sauce 250 ml
Název potraviny
BBQ omáčka s whiskey Jack Daniel’s Tennessee Whiskey.
Složení
Rajčata, cukr, kvasný ocet, tamarindový koncentrát, invertní cukrový sirup, melasa, sůl, hořčice (voda, hořčičné semínko, kvasný ocet, sůl, cukr, koření), modifikovaný kukuřičný škrob, kouřové aroma, koncentrát ananasové šťávy, karamelizovaný cukr, Jack Daniel’s Tennessee Whiskey (0,3 %), sušený česnek, zahušťovadlo: pektin, bylinky, koření, sušená cibule, jablečné aroma, dextróza.
Alergeny
Obsahuje hořčici.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 943 kJ / 222 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 53 g |
| z toho cukry | 50 g |
| Bílkoviny | 1 g |
| Sůl | 2,0 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 26 týdnů.
Čisté množství
250 ml
Země původu
USA
Distributor / dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slané omáčky a Dipy USA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 810020935578 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
