Kinder Riegel Dark&Mild Limited Edition 210g [DE] 10 Riegel
Kód: 315
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Kinder Riegel Dark & Mild Limited Edition 210 g (10 x 21 g)
Název potraviny
Čokoládová tyčinka z hořké čokolády s jemnou mléčnou náplní.
Složení
Hořká čokoláda 40 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, vanilin), cukr, sušené plnotučné mléko, rostlinné tuky (palmový), sušené odstředěné mléko, máselný tuk, emulgátor: sójový lecitin, vanilin.
Alergeny
Obsahuje mléko a sóju. Může obsahovat stopy ořechů.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2342 kJ / 562 kcal |
| Tuky | 35,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 22,6 g |
| Sacharidy | 52,1 g |
| z toho cukry | 51 g |
| Bílkoviny | 7,7 g |
| Sůl | 0,221 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před teplem.
Čisté množství
210 g
Země Původu
Německo
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády a bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8000500301852 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
